Vzorky dřeva

Lité dřevo je přírodní a  šlechetná surovina. Po správném zpracování se stává živoucí součástí našeho okolí – dýchá, hydratuje a ionizuje ovzduší, má reálný vliv na  naši náladu. Na každém jednotlivém kuse vystupuje neopakovatelná hra barev a letokruhů a tímto tvoří unikátní předmět...

Více informací

  • 150 Kč s 23% DPH

Dostupnost: 3799997

 

Lité dřevo je přírodní a  šlechetná surovina. Po správném zracování se stává živoucí součástí našeho okolí – dýchá, hydratuje a ionizuje ovzduší, má reálný vliv na  naši náladu. Na každém jednotlivém kuse vystupuje neopakovatelná hra barev a letokruhů a tímto tvoří unikátní předmět. Dřevo je také obnovitelná surovina.  Jeho využíváním ve výrobě  nenarušujeme rovnováhu v přírodě.  Dřevo má ještě jednu dobrou vlastnost – vždy se lépe prezentuje ve skutečnosti než na fotografiích. Proto teď můžete vzít jeho kus do své ruky a pocítit jeho vůni a dotek a sblížit se k tomu, co je přírodní, co je dobré. 

From Title Comment
2013-06-25 mausi1979. Gratis Holzmuster Das man hier gratis Holzmuster bekommt ist wirklich toll - es hat uns bei der Entscheidung sehr geholfen, und vor allem meinen Mann überzeugt :) Vielen Dank dafür!