Designerská řada 1.2

Vyzkoušejte naše nejodolnější a trvanlivé komody, které se dokonale hodí do vašeho domova.

Více informací

  • 39 306 Kč s 23% DPH

Dostupnost: 2000

 

Nábytek z designerské řady 1.2 charakterizuje harmonie a čistý tvar, který vytváří dojem klidu a stability.

 

Diskrétní frézování předního okraje desky umožňuje pohodlné otevírání a zavírání bez dalších úchytů. Tímto způsobem je zachován přírodní charakter formy, ve které slovo univerzální nabírá zcela jiný význam.

 

Protože se snažíme vyhovět každému přání našich zákazníků, nabízíme Vám k naším produktům dva druhy dveří. 
První druh je konstrukční, skládající se z dřevěné překližky obložené přírodní dýhou. Toto řešení zaručuje stabilní udržení rozměrů a tvaru dveří na dlouhá léta.

Druhá možnost jsou dvířka z litých dřevěných lamel, ale na dveře vyrobené z litého dřeva neposkytujeme záruku na změny v jejich objemu a na praskliny, které jsou přirozeným efektem používání litého dřeva v prostředí s cyklickými změnami vlhkosti, teploty a osvětlení .

 

Druh dveří vybírejte před dokončením nákupu spolu s druhem dřeva a povrchovou úpravou produktu. Nabízený model může být rozměrově upraven na objednávku, v tomto případě je jeho cena dohodnuta individuálně se zákazníkem.

 

Fotografie zobrazují model vyrobený z třešňového dřeva s povrchovým nátěrem lněným olejem.

 

Rozměry:

šířka: 200 cm
hloubka: 45 cm
výška: 75 cm
tloušťka: 2 a 4 cm

 

V nabídce najdete všechny druhy dřeva: olše, buk, jasan, dub, třešeň.  

 

From Title Comment
2013-07-23 Kunde aus Dortmund. Sideboard 1.2 Sonderanfertigung Buche massiv Ich habe das Sideboard 1.2 mit 2 Türen und mittig 3 Schubladen gekauft und bin sehr zufrieden. Alles wurde so, wie ich es mit der netten Serviceberaterin besprochen hatte, man ist immer sehr freundlich auf meine Wünsche eingegangen, die sich öfter geändert hatten :) daher mein Urteil: Alles prima!
2013-06-07 Ein Interessent. Nette, ausführliche und kompetente Beratung per Telefon und E-Mail. Danke für den tollen persönlichen Service!