Batist

BATIST jedná se o exkluzivní druh bavlny navíc se systémem SILVER PROTECTION, který zajišťuje ochranu navíc. Kolekce je vyplněna značkovým 4-kanálkovým vláknem AdVansa. Patří k řadě exclusive a vyniká extra kvalitou.

Více informací

  • 1 830 Kč s 23% DPH

Dostupnost: 1500

 

 

Látka potahu:  batist (100% bavlna) extra kvalita, ušlechtilý systém SILVER PROTECTION.
 

Výplň: velmi pružná netkaná textílie, která tvoří výplň výrobků je udělaná z nejvyšší kvality značkového vlákna HCS od firmy AdvanSA – hlavním producentem moderních vláken a látek v různých průmyslových odvětvích. Toto vlákno je pokryto silikonem, díký čemu je neskutečně měkké a pružné. Každé vlákno má 4 kanálky zvyšující termoizolační vlastnosti a pružnost. Přikrývky jsou vyplněny vláknem velmi pružné netkané textilie. Výplní polštářů jsou malé nadýchané sintetické kuličky.


Množství výplně:  135x200 - 1000g,  155x200 - 1120g, 200x220 - 1600g.

 

Tepelná třída: přikrývka v celoroční verzi - prošívaný polštář.

 

Šití a úprava: přikrývka je prošívaná na moderních šicích strojích zaručujících rovnoměrné rozložení výplně, zakončené jsou lemem. 

 

Kvalita: výrobek patří k řadě AMZ SYNTHETIC Exclusive a potvrzuje nejvyšší kvalitu surovin použitých k jeho výrobě. Produkt je velmi lehký, příjemný a kvalitně zhotovený.

 

Jiné vlastnosti: antialergický výrobek vyrobený z surovin a materiálů té nejvyšší kvality, které zaručují správnou cirkulaci vzduchu a optimální hladinu vlhkosti. Nejvyšší kvality, velmí husté látky, ultra čistá výplň a moderní metody výroby zaručují nehostinné podmínky pro vývoj roztočů a jiných mikrobů. 

 

Záruka: 2-letá záruka výrobce na chyby vzniklé výrobou. Základem pro reklamaci je doklad nákupu, který je vždy součástí nákupu. Může to být paragón nebo faktůra.

 

Péče: Výrobek je možné prát v pračce v domácích podmínkách a zároveň velmi rychle schne, pro to se velmi snadno udržuje v čistotě. Maximální povolená teplota praní je 60 stupňů C, která se zbaví všech roztočů a mikroorganismů .  

No customer comments for the moment.