Outlast

OUTLAST tvoří správné mikroklima, tím zabrání přehřívání a pocení. Teplo a vlhko jsou ideálním prostředím pro rozvoj mikroogranismů, které díký užasným vlastnostem vlákna OUTLAST zůstalo vyeliminováno.  Bezpečné materiály použité k výrobě mají certifikát Oeko-Tex a tím potvrzují svůj neutrální vliv na zdraví a vnitřní pohodu. Výrobky mohou být užívány i alergiky.

Více informací

  • 2 700 Kč s 23% DPH

Dostupnost: 2000

 

 

Outlast, jde o pokročilé vlákno, které bylo vytvořeno speciálně pro kombinézy astronoutů NASA. Pozornost si zaslouží hlavní společná vlastnost vlákna a to tvoření optimální teploty organismu během spánku. Dochází k tomu díky mikrokapslím uvnitř vlákna, v kterých je uzavřen speciální materiál fázového přechodu - PCM. Kuličky podle potřeby můžou chladit, hřát nebo se chovat neutrálně.

 

Bavlněná látka nejvyšší kvality tvoří povlečení a je utkaná batistovým způsobem, pro to je velmi měkká a hebká .Látka potahu: batist (100% bavlna) extra kvalita.

 

Výplň: výplň přikrývek tvoří technologicky pokročilé vlákno OUTLAST. Dodává se ve formě netkanétextílie a je velmi nadýchaná. Kromně předností kvalitní termoregulace vlákno je velmi komfortní a propůjčuje přikrývkám výjmečnou lehkost, pružnost a zaručuje dlouhou trvanlivost. 

 

Množství výplně:  135x200 - 1000g, 155x200 - 1120g, 180x200 - 1300g, 200x220 - 1600g.

 

Tepelná třída: přikrývka v celoroční verzi.

 

Šití a úprava: přikrývka je prošívaná na moderních šicích strojích zaručujících rovnoměrné rozložení výplně, zakončené jsou lemem. 

 

Kvalita: výrobek patří k řadě AMZ SYNTETIC Exclusive a potvrzuje nejvyšší kvalitu surovin použitých k jeho výrobě. Produkt je velmi lehký, příjemný a kvalitně zhotovený.

 

Jiné vlastnosti: antialergický výrobek vyrobený z surovin a materiálů té nejvyšší kvality, které zaručují správnou cirkulaci vzduchu a optimální hladinu vlhkosti. Nejvyšší kvality, velmí husté látky, ultra čistá výplň a moderní metody výroby zaručují nehostinné podmínky pro vývoj roztočů a jiných mikrobů. 

 

Záruka: 2-letá záruka výrobce na chyby vzniklé výrobou. Základem pro reklamaci je doklad nákupu, který je vždy součástí nákupu. Může to být paragón nebo faktůra.

 

Péče: Výrobek je možné prát v pračce v domácích podmínkách a zároveň velmi rychle schne, pro to se velmi snadno udržuje v čistotě. Maximální povolená teplota praní je 60 stupňů C, která se zbaví všech roztočů a mikroorganismů . 

No customer comments for the moment.