Basic +

Kolekce BASIC+ jde o 70% prachové husí peří se zvýšenou kvalitou. Výrobek je povlečen měkkou bavlnou s gramáží 130g/m2. Přikrývka je ušita technologií teplého švu, tím zajišťuje vhodnou termoizolaci po celé délce přikrývky.

Více informací

  • 2 550 Kč s 23% DPH

Dostupnost: 2500 

Látka potahu:  měkká 100% bavlna s gramáží 130g/m2.

 

Výplň: 70% polské prachové husí peří (zbývalých 30% jsou drobná peříčka). Použité prachové peří je materiálém vysoké kvality a zachovává si svůj tvar. Díku tomu výrobky jsou lehké a při tom zachovávají vysoké termoizolační vlastnosti a jsou neskutečně pružné. Výplň je zpracována podle evropských norem a je zcela bezpečná.

 

Množství výplně:  135x200 - 1100g, 155x200 - 1200g, 180x200 - 1500g, 200x200 - 1800g, 200x220 - 2000g.

 

Tepelná třída: přikrývka v celoroční verzi.

 

Šití a úprava: přikrývka s matracovou stavbou – ušitá technologií teplého švu s vysokými vnějšími stěnami (boční okraj) zajišťuje nejlepší termoizolační podmínky. Mřížky jsou těsně uzavřeny, díky tomu výplň uvnitř se nemůže volně přemisťovat. Bílé výrobky jsou zakončené bílou kosticí, krémové zlatou kosticí.

 

Kvalita: výrobek patří k řadě AMZ NATURAL Exclusive a potvrzuje nejvyšší kvalitu surovin použitých k jeho výrobě. Produkt je velmi lehký, příjemný a kvalitně zhotovený.

 

Jiné vlastnosti: přírodní výrobek vyrobený z surovin a materiálů té nejvyšší kvality, které zaručují správnou cirkulaci vzduchu a optimální hladinu vlhkosti. Nejvyšší kvality, velmí husté látky, ultra čistá výplň a moderní metody výroby zaručují nehostinné podmínky pro vývoj roztočů a jiných mikrobů.

 

Záruka: 2-letá záruka výrobce na chyby vzniklé výrobou. Základem pro reklamaci je doklad nákupu, který je vždy součástí nákupu. Může to být paragón nebo faktůra.

 

Péče: je možné prát v pračce na maximalní teplotu 40 stupňů C a použitvat speciální čistící prostředky k praní peří nebo prostředek pro jemné prádlo, nežehlit, nebělit, nechlorovat, sušit rozvěšené.

 

No customer comments for the moment.