Royal

ROYAL zůstal vyroben pro znalce z nejvíce dokonalých materiálů. Látka použitá k výrobě je z mako bavlny, která je velmi měkká a hebká. Výplň tvoří 100% husí prachové peří exportní třídy, které je neskutečně lehké a jemné. Je možné prát maximalně v 40 stupnich C.

Více informací

  • 6 390 Kč s 23% DPH

Dostupnost: 2500 

Látka potahu: ultra jemný, ušlechtilý batist - 100% mako bavlna s gramáží 70g/m2. 

 

Výplň: 100% polské prachové husí peří, je to najznámější a vysoce ceněný výrobek pro výplňování přikrívek a polštářů po celém světě. Díky vysoké kvalitě si udrží tvar a zajištuje vysoké termoizolační vlastnosti při velmi nízké váze celého produktu. Exkluzivními vlastnostmi výrobku se můžeme těšít dlouhou dobu díky peří extra kvality a profesionálnímu zpracování. Výplň je zpracována technologi EEC, která zajistí lepší vlastnosti a výjmečnou čistotu bez zápachu.

 

Množství výplně: 135x200 - 500g, 155x200 - 570g, 200x220 - 810g.

 

Tepelná třída: přikrývka v celoroční verzi.

 

Šití a úprava: přikrývka s matracovou stavbou – ušitá technologií teplého švu s vysokými vnějšími stěnami (boční okraj) zajišťuje nejlepší termoizolační podmínky. Mřížky jsou těsně uzavřeny, díky tomu výplň uvnitř se nemůže volně přemisťovat. Bílé výrobky jsou zakončené bílou kosticí, krémové zlatou kosticí.

 

Kvalita: výrobek patří k řadě AMZ NATURAL Exclusive a potvrzuje nejvyšší kvalitu surovin použitých k jeho výrobě. Produkt je velmi lehký, příjemný a kvalitně zhotovený.

 

Jiné vlastnosti: přírodní výrobek vyrobený z surovin a materiálů té nejvyšší kvality, které zaručují správnou cirkulaci vzduchu a optimální hladinu vlhkosti. Nejvyšší kvality, velmí husté látky, ultra čistá výplň a moderní metody výroby zaručují nehostinné podmínky pro vývoj roztočů a jiných mikrobů.

 

Záruka: 2-letá záruka výrobce na chyby vzniklé výrobou. Základem pro reklamaci je doklad nákupu, který je vždy součástí nákupu. Může to být paragón nebo faktůra.

 

Péče: je možné prát v pračce na maximalní teplotu 40 stupňů C a použitvat speciální čistící prostředky k praní peří nebo prostředek pro jemné prádlo, nežehlit, nebělit, nechlorovat, sušit rozvěšené.

 

No customer comments for the moment.